Profesjonalne biuro rachunkowe w Żninie

Biuro księgowe PIOTR SALAMON powstało w 2004 roku i od tamtej pory nieustannie poszerza grono usatysfakcjonowanych Klientów. Jego założyciel, Pan Piotr Salamon od początku swojej kariery koncentrował się na ciągłym rozwoju, co pozwoliło mu ukończyć wiele niezwykle przydatnych szkoleń. Dzięki takiemu podejściu jego biuro może świadczyć usługi rachunkowe na najwyższym poziomie.

Profesjonalnie prowadzona księgowość

Do każdego Klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, chcąc zapewnić mu kompleksową opiekę finansowo-księgową. Zajmujemy się między innymi pośrednictwem kredytowym, prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości, a także obsługą kadrowo-płacową. Nasza siedziba mieści się w Żninie, wokół którego rozciągają się obszary typowo rolnicze, dzięki czemu świetnie orientujemy się w potrzebach właścicieli gospodarstw rolnych i pomagamy im w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Z pełną ofertą usług rachunkowych zapoznasz się tutaj, do czego gorąco zachęcamy.

Księgowy z certyfikatem, który zadba o Twoją firmę

Współpracujemy z firmą TAXXO, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują dostęp do nowoczesnej platformy internetowej, gdzie mogą np. skorzystać z opcji bezpłatnego fakturowania. Jeśli szukasz solidnego biura rachunkowego – zadzwoń, napisz lub złóż wizytę w naszej siedzibie mieszczącej się przy ulicy 700-lecia 32 w Żninie. Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa, rolników, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami:

  • zawieramy partnerską umowę o współpracy
  • posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej
  • pracujemy na oprogramowaniu komputerowym zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów
  • zapewniamy pełną dyskrecję, w naszym fachu obowiązuje całkowita tajemnica zawodowa
  • reprezentujemy Państwa przed urzędem skarbowym i zakładem ubezpieczeń społecznych
  • doradzamy jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów
  • usługi świadczymy w siedzibie naszej firmy.

KONTAKT

Biuro Usług Rachunkowych
Piotr Salamon

ul. 700-lecia 32
88-400 Żnin
kom. 660 463 319
biuro 789 160 089 czynny 8.00-13.00

p.salamon@op.pl
Media społecznościowe